Menedżerze!!! Czy stoisz w obliczu wyzwań? Czy czekają Cię zmiany w organizacji, zespole? Czy wprowadzasz nowy system, nowe usługi lub produkty? Czy zmagasz się z problemem komunikacji, przywództwa, braku motywacji itp.? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do poszukiwania rozwiązań Twoich problemów w gronie innych menedżerów. Doświadczysz niezwykle skutecznej metody Action Learning, dzięki której będziesz mieć okazję do rozwiązania swoich problemów, rozwinięcia swoich kompetencji, wprowadzenia innowacji w swojej pracy/organizacji. Action Learning jest szczególnie przydatny dla ludzi, którzy, aby odnieść sukces muszą zacząć pracować w inny niż dotąd sposób. Metoda jest pomocna w sytuacji wyzwań i zmian organizacyjnych czy zespołowych. W kameralnym gronie 8 osób będziesz pracować nad realnym wyzwaniem. Usłyszysz wiele pytań, poznasz odmienne podejście każdej z osób. Wszystko po to, abyś znalazł właściwą odpowiedź na swoje problemy/wyzwania.

Jak pracujemy?

Członkowie zespołu podczas każdej sesji pracują nad realnymi sprawami. Spotkanie prowadzi moderator, który dba o przebieg procesu. Spotkania odbywają się co 2 tygodnie. Uczestnicy mają swój „czas antenowy” – 20 minut, który mogą wykorzystać w dowolny sposób – poszukać rozwiązania, podzielić się swoim doświadczeniem, poprosić o opinię w jakiejś sprawie, wysłuchać doświadczeń innych osób. Rolą pozostałych członków zespołu jest zadawanie pytań, aktywne słuchanie i dobudowywanie pomysłów, które są ważne dla "właściciela problemu" i pomagają wypracować nowe rozwiązanie.

 

Prowadzący:

Sylwester Pietrzyk - Praktyk trener, coach mentor, właściciel ASPEKT HR od 2006, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000), absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (2005), obecnie Trener szkoły Trenerów MATRIK w module Ewaluacja Szkoleń. Uczestnik szkoleń trenerskich w prowadzonych przez CTI w Londynie. In Dialogue w Kopenhadze. (2016) uprawnienia na Asesora i Doradcę w procesach certyfikacji trenerów. Członek Stowarzyszenia Promentor. Poprowadził ponad 2000 dni szkoleniowych, autor licznych publikacji w HBR, Personel i Zarządzanie, Benefit.

Katarzyna Konieczna – konsultant rozwoju i zarządzania, trener, coach, właścicielka BR Consulting, Praktyk NLP, licencjonowany konsultant Insights Discovery, FACET5 Competence Navigator™. Menedżer z 19-letnim doświadczeniem w biznesie, b. redaktor naczelna „Personelu i Zarządzania” i Grupy Czasopism Kadrowych i Menedżerskich, dziennikarz HRM, prawnik ze specjalizacją z prawa pracy. Posiada wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz ponad 14-letnią praktykę w zakresie prowadzenia szkoleń biznesowych i prawa pracy. Pracuje z Zarządami, właścicielami firm, menedżerami. Dodatkowo prowadzi warsztaty i treningi wzmacniające rozwój osobisty.

Godziny: 17.30-20.30.

Grupa: 8 osób.

Cena za 5 spotkań: 750,00 zł netto.

Terminy: 23.10; 06.11., 20.11.,04.12, 18.12.2017.

ZAPISY – konieczna@brcon.eu lub za pośrednictwem karty zgłoszeniowej.

 

Pobierz formularz – zgłoszenie na szkolenie otwarte